נדודי שינה

חייב להיות איזון קוסמי בעולם, אחרת איזה הסבר יש לנדודי השינה שלי?
כלומר.. בוודאי ישנו שם למעלה מישהו… איזה "אחראי חלוקת שעות שינה" שכזה.. בטח עם משקפיים עבות ופיהוק תמידי, שעומד ערב ערב מול טבלאות אקסל אין סופיות ומנסה לארגן חלוקה צודקת בין כולם ..ופשוט כרגע כנראה יש לו קצת מחסור בהקצאות
אז הוא לוקח ממני ומעביר למישהו אחר, מישהו עם יום מחר חשוב יותר, יותר מיום המוחרת שלי,
מישהו שגורל העולם על כתפיו, ובגלל זה מעבירים שעות ממני אליו
כדי שהמישהו האחר הזה יישן חזק וטוב, הוא בטח צריך את זה יותר ממני..

..ככה מידי כל כמה לילות בעת ששנתי שוב נודדת ממני והלאה ועיני הכלות צופות במחוגי השעות שמתקדמים באיטיות אין קץ אבל ללא מעצורים, בשעות האלה שכבר קשה להגדיר אם זה מאוחר בלילה או ממש מוקדם בבוקר אני לוחש לעצמי בחרש "..פשוט לא יתכן הסבר אחר..זאת חייבת להיות הסיבה..
כנראה שבאמת מחר יש לו יום יותר חשוב משלי.. גורל העולם על כתפיו..שישן טוב הבחור, זה בסדר, אני כבר אסתדר, העיקר שהוא לא יעשה טעויות מחר.."
וככה מנחם את עצמי אחת לכל כמה לילות
אבל בשאר הלילות?
בשאר הלילות אני לא יכול להפסיק לקלל את הבן זונה..

תגיות

תודה שקראתם!

שתפו שגם אחרים יהנו

אולי תאהבו גם את

השאר תגובה

הגב באמצעות פייסבוק

6 Responses

 1. תיאור קצר משלי .. בו ניקח את הלילה שעבר עכשיו.
  ה"אח הגדול" התחיל ב 21.00. אמרתי לעצמי מכיוון שהעונה החדשה מתחילה, אשב ואצפה בנכנסים לבית רק להישאר מעודכן. הודעתי לבנים שלי (בני חצי שנה) שאנחנו מתחילים בסידורי שינה ב 20.00 בכדי שאוכל לשבת בנחת (בלעדיהם) לצפות בגן חיות התנכ"י שלוהק לתוכנית. אכן, אחרי מזמורי "שמע ישראל" , מעט ממנגינותיו של זמרנו האהוב שוואקי, מספר תחינות והרבה ליטופים/החזרת מוצץ ושאר שיטות שתגלה עם הזמן הם אכן נרדמו מעט אחרי 21.00 , אך עדיין בשעת הפרסומות 🙂
  המשך לוז היה שהאכלנו ב 23.30, 02.00, 05.00 וגם ב 07.00 . בין לבין היו שיחות נפש איתם בשעות לא שעות על מהות השינה ועל העובדה שלי אין שנת בוקר, בוצר, צהריים ואחר הצהריים.
  בקיצור – השינה מבורכת , גם אם אני לא מתשתתף פעיל.

 2. במילים אחרות.. אם אסכם אתה מה שאתה אומר לשורה אחת זה יהיה משהו כמו:
  "לך יא בכיין, חכה שיהיה לך ילדים ואז נדבר.." ?
  ..ת'כלס.. צודק 🙂

 3. בנג'י, אם תרשה לי להשאיל ממך משהו במונחי כדורגל: לדעתי, השאלה האמיתית היא.. מתי כבר מגיע המחצית (שמחליפים צדדים)?

 4. אוי, אני מקווה שהבנאדם עליו כתבת הוא לא אני… באמת תהיתי למה אני לא מצליחה להסתפק לאחרונה במספר סביר של שעות שינה וישנה בלי הכרה בכלל. ועכשיו מסתבר שאני גוזלת שעות שינה גם מחברייך… וואו, ממש לא נעים לי. (מצטערת, פשוט יש לי הסכם שלום לחתום מחרתיים. אחלו לי בהצלחה)