שמים

קונספט ליקב בוטיק ויין צעיר וארץ ישראלי, יין מלא חיוניות אבל רגוע, יין שמים
קרדיט: עבודה זו הוכנה בשיתוף פעולה עם המעצבת הנהדרת אפרת אהרוני.
הסיפור: מתוך הבנה שלישראליות יש גם פן אחר, לאו דווקא עצבני וגס אפרת ואני העלנו יחד קונספט ליין שמאוד מחובר לישראליות צעירה אורבנית ומהירה אבל גם יודע להכניס את הרעש שמסביב לקצב נעים  – 'יין שמים'.
ההשראה שלנו הייתה נופים ואנשים ישראלים שמשקפים את האנרגטיות מחד אבל גם את הרוגע מצד שני, זאת גם הרוח שמלווה את יין שמים, אורבני אבל נקי, ישראלי אבל לא עצבני.
בגלריה משולבים להתרשמותכם תמונות שהיוו לנו השראה יחד עם דוגמאות נבחרות לתוויות הבקבוקים וקונספט למודעות.

במסגרת יצירת הקונספט גם הגינו יחד תסריטים אפשריים לפרסומת טלוויזיה:
תסריט 1:
storyboard1-770x481אסטבלשינג שוט: מבט רחב לחוף ים עמוס אנשים (המולה צפופה של משחקי מטקות רועשים, ילדים רצים ומעיפים חול, כלבים נובחים, איש הקרטיב צועק, אנשים מדברים מפצחים גרעינים גלים נשברים וכו', הכל ברעש רב ולא מסונכרן). הכי קרוב לקו המים יושבים זה לצד זה זוג עם הגב למצלמה כשהם על כסאות נוח ובניהם שימשיה, בהתחלה לא מבחינים בהם מבין כל האנשים על החוף כולו אך לאט לאט המצלמה עושה זום אין ומתפקסת עליהם.
שוט 2: המצלמה ממשיכה להתקרב, הזוג תופס עכשיו כבר כמעט את כל הפריים (כאשר קצוות הכיסאות נחתכים בצידי הפרים והמצלמה מתמקדת על המרכז שבניהם) ורואים שלפתע הבחורה שולפת את בקבוק היין והבחור כוס יין זכוכית ומתחילים למזוג
שוט 3: התמקדות קצרה על התויות שעל הבקבוק
שוט 4 : תוך כדי שהזוג מתחיל לשתות שומעים איך הרעש לא מתבטל אבל נכנס לקצב מסודר ונעים לאוזן (של: א.פיצוח גרעינים, ב.צעקות "ארטיק קרטיב", ג. נביחות כלב, ד. נקישות משחק המטקות, ה.צחוק ילדים משחקים, ו.קול שבירת הגלים)
שוט 5 : זום-אאוט חלקי וכל האנשים בחוף נעים בהתאמה לקצב החדש שנוצר
שוט 6: Blur על הוידאו ורואים טקסט בפונט של המוצר: "יין שמים" להשיג עכשיו בחנויות המובחרות

תסריט 2:
פייד אין ופייד אאוט של גגות ושמיים בארץ ובהתאמה מוזיקה מתחלפת, כל פריים שוט של שמים במקום אחר בארץ. בסוף שוט ארוך של גג תל אביבי בשכונה ותיקה וברקע מנגינת "כמה טוב שבאתה הביתה" של אריק אינשטיין ועבור לזום-אאוט איטי מהגג עד שרואים שזהו הגג שעל התוית הבקבוק
label_red_closeup-16x9